Kursy Językowe

W AL Szkole Języków Obcych nowoczesne kursy językowe skrojone na potrzeby klienta.

W ofercie mamy:

: kursy języka angielskiego

: kursy języka hiszpańskiego

: kursy języka niemieckiego

Kursy ogólne języka angielskiego (General English).

Oferta dla Słuchaczy początkujących i/lub średniozaawansowanych (od poziomu upper-intermediate polecamy kursy certyfikatowe oraz specjalistyczne).

Kursy przy użyciu materiałów renomowanych wydawnictw (m. in . Longman, Cambridge University Press, Oxford University Press) zakładają równomierny rozwój wszystkich kluczowych umiejętności językowych (mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie) w kontekście typowych sytuacji życia codziennego, osadzonych w realiach współczesnej kultury angielskojęzycznej.

Organizacja zajęć

I. Kursy standardowe. Spotkania 2 x tygodniowo po 2 godziny lekcyjne.

II. Kursy intensywne. Spotkania 3 x tygodniowo po 2 godziny lekcyjne.

III. Kursy weekendowe. Spotkania raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne.

Zapisy odbywają się na podstawie rozmowy i testu kwalifikacyjnego

Poziomy zaawansowania:
1. Beginners/początkujący
2. Pre-intermediate/niższy średniozaawanowany
3. Intermediate/średniozaawansowany
4. Upper-intermediate/wyższy średniozaawansowany

Język angielski - kursy gramatyczne

Kursy dla osób, które pragną podszlifować swoją znajomość gramatyki języka angielskiego, mających problemy w szkole, na uczelni, przygotowujących się do ważnego egzaminu i tych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę przed dalszą nauką.

Kursy gramatyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich uczących się, którzy z tych czy innych względów chcieliby gruntownie powtórzyć materiał z zakresu gramatyki języka angielskiego. Zakres zagadnień jest na bieżąco dostosowywany do potrzeb Słuchaczy, tak by skoncentrować się na zagadnieniach, które sprawiają im najwięcej trudności.

Organizacja zajęć

Kurs standardowy - spotkania 2 x tygodniowo po 2 godziny lekcyjne.
Kurs przyśpieszony - spotkania 3 x tygodniowo po 3 godziny lekcyjne.

Poziomy zaawansowania

Początkujący
Dla słuchaczy początkujących do poziomu B1.

Średniozaawansowany
Dla słuchaczy na poziomie intermediate ( B1-B2), osób przygotowujących się do FCE i innych egzaminów o zbliżonej trudności (TELC B1 &B2, TOEIC), gimnazjalistów, licealistów i uczniów szkół średnich, maturzystów zdających maturę na poziomie podstawowym, studentów lektoratów.

Zaawansowany
Dla Słuchaczy na poziomie advanced (FCE to CAE; B2 - C1), osób przygotowujących się do CAE, CPE i innych egzaminów o zbliżonej trudności, licealistów z klas z rozszerzonym angielskim, maturzystów zdających maturę na poziomie rozszerzonym, kandydatów na anglistykę i studentów pierwszych lat anglistyki.

Język angielski - zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne (one-to-one) – zapewniają doskonałe warunki nauki dla osób o ściśle sprecyzowanych potrzebach i wymaganiach, które trudno byłoby zrealizować podczas standartowego kursu.
Nauka indywidualna pozwala na idealne dostosowanie programu, metod i tempa osobistych potrzeb słuchacza. Daje możliwość ustalania terminów i częstotliwości spotkań. W trakcie zajęć indywidualnych lektor na bieżąco modyfikuje program kursu.

Kurs konwersacyjny

Posiadacie już Państwo pewien zasób słownictwa, porozumiewacie się bez problemów ze zrozumieniem prostych tekstów i nagrań, lecz poprzestajecie na kilku prostych stwierdzeniach podczas rozmowy w języku obcym. Wybierzcie Kurs konwersacyjny, w którym szczególnie duży nacisk kładziemy na rozwój umiejętności płynnego mówienia w języku obcym.