Tłumaczenia

Al. Szkoła Języków Obcych to również profesjonalne tłumaczenia.

Krótkie terminy realizacji – nawet do 10 stron rozliczeniowych dziennie.

Prosimy o przesłanie tekstu/ów, które chcecie Państwo przetłumaczyć a my bezpłatnie je wycenimy. W ciągu 24 godzin (pon. – pt. 08:00 – 18:00) dostaniecie Państwo informację zwrotną o cenie i terminie realizacji zlecenia.

Obowiązuje nas zasada poufności informacji, dlatego możecie być Państwo pewni, że z nami zarówno Państwa dane osobowe jak i przesyłane materiały są bezpieczne.

Wycena nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

Oferta tłumaczeń pisemnych

Szkoła oferuje tłumaczenie dokumentów o wszelkim przeznaczeniu bez wymogu uwierzytelniania ich przez tłumacza przysięgłego, między innymi:

- tekstów, listów, notatek służbowych i dokumentów prywatnych,

- dokumentów i opracowań firmowych, w tym finansowych, księgowych, prawniczych, procedur, instrukcji, sprawozdań, raportów, analiz, materiałów szkoleniowych, ofert handlowych,

- opracowań i publikacji naukowych,

- dokumentów, opracowań i publikacji technicznych,

- tekstów marketingowych - w tym publikacji reklamowych, stron internetowych, sloganów, przemówień, prezentacji, publikacji.

Oferujemy tłumaczenia w językach: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, polski i ukraiński:

- z obcego na polski

- z polskiego na obcy

- z obcego na obcy.

Aby otrzymać wycenę tłumaczenia pisemnego prosimy o wysłanie zapytania na nasz adres mailowy info@alszkola.pl z podaniem:

- nazwy firmy wraz z imieniem i nazwiskiem osoby kontaktowej oraz z numerem telefonu

- języka źródłowego i języka przekładu

- orientacyjnej liczby stron (1600 znaków)

- terminem realizacji

Prosimy również o załączenie próbki tekstu w formacie Word, html, xml, txt.