Kursy Językowe dla firm

Szkolenia dla firm oraz audyt językowy

Klientom instytucjonalnym proponujemy pakiet usług szkoleniowych, w którego skład wchodzi m. in.: audyt językowy, diagnoza potrzeb szkoleniowych, szkolenia z języka ogólnego i specjalistycznego, e-learning oraz ewaluacja i pomoc w zdobyciu certyfikatów językowych.
Wszystkim zainteresowanym współpracą instytucjom oferujemy niezobowiązujące konsultacje, lekcje próbne oraz prezentacje wykorzystywanych przez nas metod.
Audyt językowy, czyli szczegółowa ocena kwalifikacji językowych pracowników danej instytucji powiązany jest z diagnozą potrzeb szkoleniowych oraz perspektywicznym planem szkoleń.

Business English - angielski dla profesjonalistów

Kursy nie tylko dla biznesmenów. Kursy Business English – kursy języka angielskiego w środowisku pracy – to idealne rozwiązanie dla osób posiadających już podstawowe umiejętności komunikacyjne i pragnących zamienić swoją znajomość języka angielskiego w skuteczne narzędzie kariery zawodowej.
Kursy Business English są powiązane z formatem TOEIC, popularnego egzaminu, sprawdzającego znajomość języka angielskiego w kontekście pracy i w międzynarodowym środowisku.
Kursy Business English są skierowane do osób pragnących opanować umiejętność posługiwania się językiem angielskim w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych, przygotowują także do egzaminu TOEIC.

Język angielski - kursy specjalistyczne

Szkolenia językowe dla profesjonalistów z różnych branż.

Legal English.

Kursy Legal English by zapoznać Słuchaczy ze słownictwem prawniczym, umożliwić swobodne funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku prawniczym.

Medical English.

Kursy dla Słuchaczy zainteresowanych słownictwem i umiejętnościami językowymi związanymi z funkcjonowaniem w szeroko pojętej branży medycznej i swobodą w porozumiewaniu się na odpowiednim poziomie.

English for International Tourism.

Kursy przygotowujące do prestiżowego specjalistycznego egzaminu TELC B1 Hotel & Restaurant (dla branży turystycznej, dokumentującego umiejętności kandydata w posługiwaniu się językiem angielskim ogólnym oraz związanym z branżą turystyczną na poziomie B1 według skali Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego).

Technical English.

Kursy przygotowujące do prestiżowego specjalistycznego egzaminu TELC B2 Technical (dla branży technicznej, dokumentującego umiejętności kandydata w posługiwaniu się językiem angielskim ogólnym oraz technicznym na poziomie B2 według skali Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego).

System Zajęć

Nasza szkoła już od 1994 roku proponuje Państwu zajęcia indywidualne. Wierzymy, że nie ma bardziej efektywnego sposobu na uczenie się języka obcego w takim zakresie by się nim swobodnie posługiwać. Lektor pracując z Państwem na zajęciach nie tylko tworzy indywidualnie dostosowany do Państwa potrzeb program nauczania, ale także dostosowuje metodę nauczania do Państwa wymagań i predyspozycji.

Oczywiście jest także możliwość zajęć grupowych, na których uczą się Państwo z przyjaciółmi czy współpracownikami. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że najbardziej efektywne pod kątem nauki są grupy 2 lub 3 osobowe.

W każdym wypadku czy na zajęcia indywidualne czy grupowe nasz lektor dojeżdża bezpłatnie do domu lub do miejsca Państwa pracy.

W naszej szkole mogą Państwo rozpocząć zajęcia w każdym dniu w roku.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o specjalnie opracowany program nauczania, który nauczyciel przygotowuje dla każdego Ucznia biorąc pod uwagę jego wiek, stopień znajomości języka oraz czas, który może poświęcić na naukę. Metody nauczania dopasowywane są do Słuchacza i jego wymagań. Nasz lektor doradza Państwu najbardziej jego zdaniem efektywną metodę biorąc pod uwagę naturalne predyspozycje Ucznia.

Jednym z czynników decydującym o wyborze przez Ucznia naszej szkoły spośród wielu innych są elastyczne terminy nauki. Uczeń sam określa, w jakich dniach i godzinach może korzystać z zajęć a lektor, w miarę swoich możliwości, stara się dopasować do tych terminów, które dla Ucznia są najdogodniejsze. Uczniowie płacą za rzeczywisty czas nauki. Nie ponoszą kosztów związanych z zajęciami, które się nie odbyły.

Niezależnie od proponowanych przez nas indywidualnych kursów językowych mogą Państwo skorzystać z dodatkowej oferty - korepetycji językowych. Jeśli mają Państwo bardzo mało czasu na przygotowanie się do konkretnego egzaminu czy na konkretny termin to jest to idealne rozwiązanie.